Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych - Lokalna Akademia Cisco

WYŻSZA SZKOŁA
TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH

40-085 Katowice (centrum)
ul. Mickiewicza 29
tel. (032) 207 30 70/80

Szkolenia: "CCNAv7" oraz "CCNA Security"Jedną z możliwości realizacji kursu "CCNA Routing&Switching" oraz "CCNA Security" w Wyższej Szkole Technologii Informatycznych w Katowicach, jest zwykłe szkolenie o odpowiedniej nazwie, którego uwarunkowania zostały przedstawione poniżej:

Koszty kursu "CCNA Routing&Switching"Kurs obejmuje ok 180 godzin zajęć (ok 80 godzin na pierwsze moduł kursu, oraz po 50 godzin na kolejne dwa moduły). Kurs trwa ok. 6-7 miesięcy (Cisco zastrzega iż nie może być to krótszy okres).


Kurs jest realizowany aktualnie jako kurs zdalno-kontaktowy (jest także możliwy dostęp do kursu w formie do samodzielnej realizacji, informacje: https://adminakademia.pl/kurs-ccna7-do-samodzielnej-realizacji/), z wykorzystaniem technologii zdalnego nauczania, co oznacza, że:

• Zajęcia kontaktowe realizowane są z wykorzystaniem profesjonalnej platformy do webinariów

• Przyjmując taką formę kursu, nie jesteśmy ograniczeni dostępnością sali, nie musimy nigdzie dojeżdżać, itp. Po prostu rozsiądź się w swoim wygodnym fotelu i się ucz!

• Kurs wykorzystuje także platformę Cisco Netacad, jak również platformę  platformę e-learningową (Moodle), w ramach której zawarte są materiały teoretyczne w postaci filmów, zadania laboratoryjne do zajęć praktycznych (które są realizowane wspólnie z prowadzącym na zajęciach kontaktowych, tj. prowadzący je omawia, a kursant wykonuje następnie na swoim komputerze), testy weryfikujące zdobytą wiedzę teoretyczną, i inne materiały uzupełniające

• W ramach w/w kursu w platformie e-learningowej jest dostępne forum kursu, gdzie można zadawać pytania dot. przerabianego materiału, dyskutować, itp. (także jak najbardziej jest przewidziana możliwość kontaktu z prowadzącym kurs)

• Zajęcia praktyczne są zajęciami kontaktowymi z prowadzącym, realizowane w formie zdalnej z wykorzystaniem profesjonalnej platformy do webinariów, przy czym zajęcia te odbywają się popołudniami w powszednie dni tygodnia (Poniedziałek-Czwartek, godz.19:30-22:30), aczkolwiek tutaj już oczywiście dokładne terminy oraz godziny tychże zajęć, są uzgadniane po uruchomieniu kursu z kursantami – oczywiście idealnie wpasować się z terminami przy grupie osób nie jest łatwo, ale staramy się uwzględniać też możliwości kursantów (tj. dokładnie które popołudnie, którego dnia, zostanie ustalone po zebraniu takiej odpowiedniej informacji zadeklarowanej w formularzu zgłoszeniowym od wszystkich osób)

 

• Zakłada się, że moduł kursu będzie się odbywał na przestrzeni nie krótszej jak 2 miesiące, i nie częściej jak 2 razy/dni w tygodniu (zbyt masowe pakowanie wiadomości nie ma sensu, a Nam zależy na nauczeniu czegoś, a nie odbębnieniu kursu), także My nie piszemy się na kursy „intensywne”, gdyż wg. Nas jest to oferowanie ułudy, i czulibyśmy się jakbyśmy jednak na swój sposób oszukiwali kursantówBardziej szczegółowo omówioną logikę realizacji kursu, oraz informacje organizacyjne, można znaleźć w poniższym filmie:Cena kursu: 


• 1 Moduł Introduction to Networks v7.0 (ITN)- 800 zł

 

2 Moduł Switching, Routing, and Wireless Essentials v7.0 (SRWE) – 700 zł

 

 

3 Moduł Enterprise Networking, Security, and Automation v7.0 (ENSA) – 700 zł

 


Przewidywane dodatkowe rabaty na kurs:

• 2% rabatu (dla wszystkich), dla osób, które już wcześniej zakupiły jakiś kurs AdminAkademia

• 10% rabatu (dla wszystkich), dla osób, które dokonają jednorazowej wpłaty za cały kurs (za wszystkie 3 moduły), lub 5% rabatu za dokonanie jednorazowej wpłaty za dany pojedynczy moduł kursu

• rabat przydzielany dla Patronów AdminAkademia, zgodnie z zasadami wskazanymi w profilu Patronite AdminAkademia

• rabatu (dla wszystkich) zależny od ilości osób jakie zapisały się na kurs (15-20 osób – rabat 5%, 20-25 osób – rabat 10%, pow. 25 osób – rabat 15%, pow. 35 osób – rabat 20%, pow. 40 osób – rabat 25%)Pozostałe informacje oraz zapisy:

https://adminakademia.pl/kurs-ccna7/
* cena kursu nie zawiera kosztu egzaminu na certyfikat CCNA, który jest realizowany wyłącznie w centrach egzaminacyjnych Pearson VUE - koszt takiego egzaminu to 295$ + ewentualne koszty manipulacyjne ośrodka egzaminacyjnego (studenci, którzy zdadzą na 4. semestrze tzw. final exam na 75% mogą uzyskać zniżkę 58%) Wymagania wstępne dla uczestników kursu "CCNAv7"Od osób chcących uczestniczyć w kursie, nie ma większych wymagań. Nie jest wymagana wiedza dotycząca sieci komputerowych. Nie ma znaczenia kto jakie szkoły ukończył. Kurs zakłada naukę od podstaw. Jeżeli do kursu chciałaby się na przykład przystąpić osoba chcąca przekwalifikować się z obecnie wykonywanego zawodu, to nie ma do tego przeciwwskazań.

Warunkami przystąpienia do kursu są:
  • zakładamy, że osoba przychodząca na kurs posiada podstawową znajomość obsługi komputera,
  • posiada również umiejętność czytania materiałów w języku angielskim,
  • a poza tym: chęci, czas, cierpliwość, nieustępliwość, itp.

Koszty kursu "CCNA Security"Kurs obejmuje ok 60 godzin zajęć, trwa ok. 3 miesięcy. 


Cena kursu:
  • Cena kursu: 600 zł (dla studentów i absolwentów WSTI)
  • Cena kursu: 850 zł (dla absolwentów kursu CCNA ROUTING&Switching realizowanego w WSTI)
  • Cena kursu: 950 zł (dla pozostałych osób)
   

* cena kursu nie zawiera kosztu egzaminu na certyfikat CCNA, który jest realizowany wyłącznie w centrach egzaminacyjnych Pearson VUE. 
Wymagania wstępne dla uczestników kursu "CCNA Security"Uczestnictwo w kursie wymaga znajomości zagadnień realizowanych na modułach kursu akademii Cisco - CCNAv7 / CCNA Routing&Switching / CCNA Exploration.
Studia podyplomowe 

    


Drugą z możliwości realizacji kursu "CCNA Routing&Switching" oraz "CCNA Security" w Wyższej Szkole Technologii Informatycznych w Katowicach, są 2 semestralne studia podyplomowe "Administracja siecią komputerową Cisco" rozpoczynające się co roku na przełomie październik/listopad.

W ramach powyższych studiów podyplomowych realizowany jest zarówno kurs "CCNAv7", jak również "CCNA Security".    


Szczegółowe informacje można znaleźć pod adresem: 
http://www.wsti.pl/strefa-kandydata/studia-podyplomowe/kierunki/administracja-siecia-komputerowa-cisco


Obecnie realizowane nabory
Obecnie realizujemy nowy nabór, który biorąc pod uwagę doświadczenia jakie już mamy, planujemy, że ma szansę na rozpoczęcie w okolicy druga połowa października-pierwszy tydzień listopada 2020 r. (wszystko zależy tutaj od tego jak szybko grupa się uzbiera). Także zachęcamy do przesyłania zgłoszeń.


Oczywiście założenie jest również - kto pierwszy ten lepszy, czyli decyduje kolejność zgłoszeń w sytuacji gdyby został osiągnięty górny pułap ilości osób w grupie (kolejne osoby są zapisywane na listę rezerwową).  Jak się zapisać na kurs "CCNAv7" oraz "CCNA Security"

    


Zapisy na kurs Akademii CISCO przyjmujemy na bieżąco. W tym celu należy wypełnić zgłoszenie na kurs na stronie:
https://adminakademia.pl/kurs-ccna7/ 

Jeżeli się uzbiera grupa conajmniej 10 osób, wtedy rozpoczynamy realizację kursu, po uzgodnieniu z uczestnikami terminów realizacji kursu.


Na jesień 2020 będzie takż uruchamiany kurs CCNA Security, również w formule-zdalno-kontaktowej. Informacje wkrótce, jeżeli byłby ktoś już chętny to można napisać informację na e-mail Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Pytania należy przesyłać na adres:  Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Nie jesteś jeszcze przekonany?Zobacz film nagrany na jednych z naszych zajęć kursu CCNA Routing&Switching, tym samym zobacz jak prowadzimy zajęcia: https://youtu.be/Ukhxh-9PXoo


Film został nagrany na zajęciach wykładowych, na których omawiano tematykę: Wirtualne Sieci LAN (VLAN, trunking, Private VLAN, PVLAN EDGE, DTP, VTP).Zobacz film nagrany na jednych z naszych zajęć kursu CCNA Security, tym samym zobacz jak prowadzimy zajęcia: https://youtu.be/hN5dyfwxqmk 
Film został nagrany na zajęciach wykładowych, na których omawiano tematykę: Technologie "Cisco StateFul Firewall".